Language:
 
"Make Your Booking"

1 day(s)

Change Over on "Everyday"
Tour Date*
Adult:*
Child:

 


With HEBERI.COM

 
 • Contact multiple Hotels at a destination and ask for their offers instantly

  to choose the best for your clients budget and satisfaction, 

 • Book  your clients NOT only Hotels to stay, but book them Excursions or Shopping offers at destination online if  they are interested

  to make their holiday UNFORGETTABLE so will come back for their next Holiday booking too,

 • As Property Owner, Advertise your Hotel, Tour, Cruise Journey or Shop directly to Tourist Sale Agents,

  simply register and prepare your Hotel, Tour, Touristic Shops Professional Advertising ONLINE and send to 1000+ Tourist Sale Agents WORLDWIDE

 • We ​protect client's personal data.

  We work with PayPal in terms of payments. We  DON`T COLLECT or TRANSMIT users Credit Card data to any third party. Payments are sent to the user's PayPal account only.

 • Booking Payments are SECURED by platform but,  

  are released to Users PayPal account 48 hours after the client securely checked-in with an additional command for security. 

 • Turkey
 • Antalya Region
 • Alanya
 • PAMUKKALE ONE DAY TOUR
Adult: - 99.00 $ / PP
Child: - 55.00 $ / PP
Bookable Online

...

Klientów odbieramy z hoteli wcześnie rano (dokadny czas zbiórki podany zostanie SMSem dzień wcześniej) Pierwszy przystanek zaplanowany  jest po ok 1,5 h na śniadanie 30-45min. Następnie wyruszamy do Pamukkale..


W planie mamy lunch następnie udajemy się na tarasy Pamukkale. Czas przewidziany na miejscu to ok 3 h. Osoby zainteresowane oprowadzamy po Hierapolis, antycznym teatrze, świątyni Apolla. Jeżeli kienci nie są zainteresowani zwiedzaniem mogą ten czas przeznaczyć na spocer po tarasach czy też na kąpiel w basenie Kleoparty.


Z Pamukkale odjeżdżamy 15:30-16:00. Po drodze zatrzymujemy się w wytwórni dywanów, gdzie można podziwiać misterny proces powstawania dywanów od koloryzacji przędzy po tkanie wełnianych/bawełnianych/jedwabnych dywanów. Można także dokonać zakupu.


Kolejny przystanek zaplanowany jest na kolację (ok 45min) następnie droga do Alanyi.
Poza dłuższymi planowymi przystankami mamy krótkie przewy na toaletę, papierosa, kawę-herbatę. Podróżujemy nowym lukxusowym autokrem z dwoma kierowcami. Powrót do Alanyi ok godziny 23-24. Goście odwożeni są do swoich hoteli.
 
 
Wycieczkę prowadzi po angielsku licencjonowany przez Ministerstwo Turystyki przewodnik.

Język powadzenia wycieczki:  polski, angielski

 
CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ

Poznania śnieżnobiałych tarasów Pamukkale
Zwiedzenia starożytnego Hierapolis
Relaksującej kąpieli w basenie termalnym Pamukkale

 
 
CO JEST WLICZONE W CENĘ

Odbiór z hotelu, przejazd w dwie strony, odwiezienie do hotelu
Obsługa przewodnika
Wejście do starożytnego Hielapolis
Obiad
Kolacja

 
 
NIE WLICZONE W CENĘ

Napoje
Wejście na basen Kleopatry
Wejście do museum Hierapolis
Osobiste wydatki

 

Przydatne informacje
Podane godziny odjazdu są orientacyjne i zależą od llokalizacji hoteli. Informacja ze sodziewanym czasem odjazdu zostanie podana SMSem  na numer klienta 24 h prze rozpoczęciem wycieczki. Należy się upewnić że telefon jest włączony w roamingu. Wskazane jest zamówienie pobudki w hotelowej recepcji.
 


 


Niezależnie z jakim Tour Operatorem współpracujesz, dokonując poprzez HEBERI rezerwacji wycieczki do PAMUKKALE z Alanyi zyskujesz dodatkowe 10% na swoje konto PayPal. 

O PAMUKKALEPamukkale lub inaczej Bawełniany Zamek to mieniące się białe kaskady uformowane przez wapienne osady wytrącające się z gorących źródeł.  Biały osad  naturalnie uformował stalaktyty, trawertyny, tarasy wypełnione ciepłą wodą. Ma ona korzystny wpływ na oczy, skórę,  jest pomocna w leczniu astmy, reumatyzmu I chorób skóry.

Możliwe jest spacerowanie w małych besenach na płaskowyżu lub kąpiel w basenie hotelu Pamukkale usytuowanego z boku świętego basenu
 

Równie ekscytująca co kąpiel w basenach będzie wizyta w starożytnym mieście Hierapolis. Założonego przez Eumenesa II z Pergamonu I przekazane przez Attalosa II Rzymowi, zostało zniszczone podczas trzęsienia ziemi w  17 r.n.e. Jego ruiny rozpościerają się na długości ponad kilometra.
 
 
Wjazd z Alani do bawełnianego zamku Pamukkale i do antycznego miasta Hierapolis  to całodniowa  wycieczka z przewodnikiem. Odwiedź świątynię Apolla, Rzymskie łaźnie, agorę, i inne miejsca. 
 
 
Należy poinformować klientów, że opłata za wycieczkę będzie pobierana  podczas przerwy śniadaniowej w czasie wycieczki W GOTÓWCE ( po drodze jest możliwość zatrzymania sie przy bankomacie). Prowizję w wysokości 10%  ceny wycieczki  płacimy na Twoje konto PayPal.

 Jeśli masz znaki zapytania, skontaktuj się z 00 00 553 697 40 43 (WhatsApp dostępny). Proszę pamiętać, że mówię po polsku, ale może nie być zbyt biegły.

Facilities &Features

Testimonial

Submit your Review
Copyrights Heberi.com. All Rights Reserved.
Website Design and Developed by NCode Technologies, Inc.